0

DREWMET

Firma DREW-MET od ponad 20 lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Wieloletnie doświadczenie oraz konsekwentne dążenie do podnoszenia jakości zaowocowało ciągłym wzrostem sprzedaży naszych produktów. Wprowadzanie nowych rozwiązań na bardzo wysokim poziomie technologicznym, przyczyniło się do wypracowania marki trwałych i nowoczesnych urządzeń grzewczych wśród producentów kotłów.

Duży potencjał firmy, unowocześniany park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników daje możliwości stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów. Nowe rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z nowoczesną stylistyką, stanowią o wartości naszych kotłów. Wszystko to powoduje, że nasze produkty cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem, a nasi klienci są zadowoleni z wyboru produktów firmy DREW-MET. Aby sprostać zapotrzebowaniu rynku na nasze produkty w obecnym momencie jesteśmy w trakcie rozszerzania naszej linii produkcyjnej.

Nasze kotły posiadają wymagane na europejskim rynku atesty i certyfikaty. Duży nacisk, jaki kładziemy na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, że jesteśmy wiarygodnym i atrakcyjnym partnerem handlowym. Walory kotłów DREW-MET zostały potwierdzone w badaniach przeprowadzonych przez PBCB Laboratorium Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi, a także uzyskały “znak bezpieczeństwa ekologicznego” wydany przez IChPW w Zabrzu. W trosce o bezpieczeństwo i ciągle rosnące wymagania klientów uzyskaliśmy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz certyfikat CE.

Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów zdobyliśmy uznanie wśród odbiorców i ekspertów, a także na międzynarodowych targach w kraju jak i za granicą otrzymując wiele prestiżowych nagród, certyfikatów i wyróżnień. Na uwagę zasługują wielokrotne przyznawane nagrody na targach w Lublinie, Kielcach, Rzeszowie oraz Lwowie.

Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

„WDROŻENIE PRODUKCJI KOTŁÓW C.O. NA BIOMASĘ W FIRMIE DREW – MET W KOLBUSZOWEJ W OPARCIU O INNOWACJĘ PROCESOWĄ”.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 
oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

Z przyjemnością informujemy, iż sukcesem zakończyły się starania firmy Zakład Produkcyjno –Usługowo – Handlowy „Drew – Met” s.c. Lubera Maria & Lubera Stanisław o pozyskanie środków z funduszy europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, osi priorytetowej I. „Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka”, Działanie 1.1. Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości, Schemat B Bezpośrednie dotacje inwestycyjne, na realizację projektu pn. „Wdrożenie produkcji kotłów c.o. na biomasę w firmie Drew – Met w Kolbuszowej w oparciu o innowację procesową”.Przedmiotem inwestycji jest budowa hali produkcyjnej oraz zakup maszyn i urządzeń. Dzięki inwestycji powstanie zaawansowana linia technologiczna do produkcji kotłów grzewczych na biomasę.

Ważne: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DREW-MET S.C Maria Lubera & Stanisław Lubera zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wymiarów kotłów, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte w niniejszej ulotce informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dn. 27 lipca 2002 roku, o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego; nie stanowią także opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 powyższej Ustawy. Producent kotłów nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku. Producent zastrzega, że wygląd produktów może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego

Ważne: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DREW-MET S.C Maria Lubera & Stanisław Lubera zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wymiarów kotłów, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte w niniejszej stronie www informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dn. 27 lipca 2002 roku, o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego; nie stanowią także opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 powyższej Ustawy. Producent kotłów nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku. Producent zastrzega, że wygląd produktów może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

Kontakt ze sklepem