0

POMPY CIEPŁA

Ekologiczne pompy ciepła – sklep internetowyOferujemy wysokiej jakości ekologiczne pompy ciepła. W sklepie internetowym znajdą Państwo solidne urządzenia znanych producentów. Fachowo doradzamy w wyborze sprzętu, który spełni oczekiwania klienta. Świadczymy usługi klientom indywidualnym i firmom.

Proponowane ekologiczne pompy ciepła nie emitują zanieczyszczeń do środowiska. W odróżnieniu od kotłów na ekogroszek nie produkują dymu ani popiołu. Właściwie zainstalowana pompa przetrwa wiele lat eksploatacji i zapewni ekonomiczne ogrzewanie budynku w porze zimowej. Latem urządzenie będzie chłodziło powietrze w pomieszczeniach nieruchomości.

Jak działa ekologiczne pompy ciepła?Cieszące się niesłabnącą popularnością ekologiczne pompy ciepła pobierają energię cieplną z otoczenia. Przy wykorzystaniu energii elektrycznej przekształca ją w energię ogrzewającą budynek oraz wodę użytkową. W czasie upałów powietrze w nieruchomości jest chłodzone. System, w którym głównym elementem jest pompa ciepła składa się też ze źródeł: dolnego i górnego. Dolne to miejsce, w którym jest pobierana energia, a górne stanowi instalacja grzewcza. Ekologiczne pompy ciepła mogą być zasilane energią z odnawialnych źródeł, np. fotowoltaiki. Doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych, biurach, kancelariach.

Mają Państwo pytania? Chętnie odpowiemy na nie telefonicznie lub mailowo. Opowiemy o szczegółach oferty, pomożemy wybrać sprzęt dopasowany do wielkości budynku i przedstawimy wycenę. Zapraszamy.

Kontakt ze sklepem