0

Kotły sterowniki i osprzęt

Kotły na ekogroszek – sklep internetowyPrzygotowaliśmy bogatą ofertę kotłów na ekogroszek. W sklepie internetowym znajdą Państwo urządzenia 5. klasy od znanych producentów. Sprzedajemy kotły o różnej mocy i gabarytach, dzięki czemu każdy znajdzie sprzęt dostosowany do wielkości budynku. Ekologiczne kotły c.o. dostępne są z podajnikami, które ułatwiają codzienną eksploatację.

Wszystkie kotły na ekogroszek spełniają normy unijne i wymagania ecodesign. Popularność tego rodzaju urządzeń grzewczych stale rośnie ze względu na wygodę użytkowania i łatwo dostępne paliwo, które jest bardzo wydajne. Atrakcyjny design sprawia, że sprzęt będzie doskonale prezentował się we wnętrzu każdej kotłowni. Oferujemy wykonane z najwyższej jakości materiałów kotły na ekogroszek, które przez wiele lat będą bezawaryjnie pracować. Ponadto większość pieców nie wymaga częstej obsługi. Często ogranicza się ona do uzupełnienia paliwa co 5 lub 7 dni. Dodatkowo okresowe czyszczenie i konserwacja nie są skomplikowane. Wiele kotłów wyposażonych jest w sterowniki odpowiedzialne za utrzymanie określonej temperatury przez całą dobę.

Co oznacza klasa kotła na ekogroszek?Wyróżnia się trzy klasy kotłów na ekogroszek i innych urządzeń grzewczych. Obecnie w sprzedaży są dostępne tylko produkty najwyższej – piątek klasy. Oznacza ona, że sprzęt spełnia najwyższe standardy dotyczące ograniczenia emisji zanieczyszczeń i efektywności pracy. Wszystkie piece mają czytelne oznaczenia dotyczące klasy, do której są zaklasyfikowane.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Opowiemy Państwu o szczegółach oferty i fachowo doradzimy w wyborze kotła.

Kontakt ze sklepem